Zadzwoń : 501-035-505

Kontakt

UWAGA!

Tworzone przez nas aplikacje to poważne produkty użyteczne w biznesie i przemyśle. W zakres naszych zainteresowań nie wchodzi pisanie programów na zaliczenie, ani projektów akademickich.

 

 

update 28.06.2017

Firma CKJ Edwin Piekart w ramach umowy o dofinansowanie RPMA.01.02.00-14-5550/16, tytuł projektu „PRACE BADAWCZE NAD STWORZENIEM ALGORYTMU I PROTOTYPU SYSTEMU WSPOMAGAJĄCEGO PRACE GEOLOGA” zleciła Jednostce Naukowo Badawczej opracowanie prototypu programu wspierającego pracę geologa. Dzięki implementacji takiego oprogramowania zarówno na platformach mobilnych, serwerowych, jak i bezpiecznej komunikacji internetowej, nasza firma pozyska nowe rynki, wzbogacając swój know how w dziedzinie programowania.

 Celem głównym projektu był wzrost konkurencyjności i pozycji wnioskodawcy na rynku informatycznych, poprzez opracowanie i wykonanie prototypu oprogramowania do wspomagania pracy geologa. Na potrzeby realizacji przedmiotu projektu została wybrana Jednostka Naukowa Badawcza, która przeprowadziła odpowiednie prace nad opracowaniem algorytmów matematycznych oraz ich zastosowaniem w formie modułów oprogramowania.

Całkowita wartość projektu 159 900 zł
Wartość kosztów kwalifikowanych 130 000 zł
Wysokość dofinansowania 97 500 zł

Otrzymane dofinansowanie pozwoliło nam opracować kompleksowy i zintegrowany system wspomagający pracę geologów w terenie. Dzięki niemu mamy możliwość przygotowania rozwiązania, które umożliwia przesył danych bezpośrednio z przeprowadzanych prac w obszarze projektu. Dzięki takiemu projektowi możliwym się staje natychmiastowe zasilenie dotychczasowych systemów informatycznych zarówno w siedzibie firmy, jak i na poszczególnych komputerach pracowników firmy geologicznej.

Link do programu: geologia.piszemyprogramy.pl

Zapraszamy geologów i firmy geologiczne do współpracy!

banner_funduszu_eur

Adres:
CKJ Edwin Piekart
ul. Kukułki 21
05-101 Skierdy
Tel./Fax/
(022) 639-80-93
Tel. Kom
501-035-505
NIP:
821-001-59-57
E@mail:
kontakt@piszemyprogramy.pl
Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać do nas maila:
(wymagane, co najmniej 2 znaki)
(wymagane)
(opcja)
(wymagane)